KAYIT VE KONAKLAMA

KAYIT ÜCRETLERİ
Yurt İçi Katılımcı (Akademik Personel/Öğretmen/Öğrenci) 350 TL
Dış Katılımcı (Sektörel/Firma Temsilcileri/Kurumsal Temsilciler) 500 TL
Karma Sergi Katılım Ücreti (Her bir eser için) 350 TL

 

KATILIMCILAR İÇİN KAYIT VE ÖDEME BİLGİLERİ

 

 1. Kongreye yurt içinden gelecek olanlar akademik kimliği olan öğrenci ve öğretmen katılımcıların katılım ücreti 350 TLakademik kimliği olmayan dış katılımcılar için 500 TL'dir. Lisans, lisansüstü öğrencileri de katılım ücreti olarak 350 TL ödeyecektir. Farklı bir ödeme durumu söz konusu değildir.
 2. Bir yazar iki bildiri ile katılabilir. Bu bildirilerden birisi sözel birisi de poster / iki sözel ya da iki poster şeklinde olabilir. İkiden fazla sözel/poster bildiri sunmak isteyen her katılımcının 200 TL ek bildiri sunum ücretini ödemesi gerekmektedir. Kongremize bildiri ya da bildirisiz katılan ve katılım belgesi talep eden her katılımcı 350 TL katılım ücreti ödemekle yükümlüdür. Kongremize gönderilen bildirilerde yazar sayısı 5 kişi ile sınırlandırılmıştır. 5 yazar üzerindeki çalışmalar hakkında ilgili yazarların çalışmaya ne türde katkı yaptığını gösteren resmi onaylı belge talep edilmektedir ve edilecektir. Bu belgeye sahip olmayan hiçbir çalışmaya kongremizde değerlendirme imkânı ve olanağı sağlanmayacaktır. KONGREMİZE DİNLEYİCİ VE İZLEYİCİ OLARAK KATILANLAR KAYIT YAPTIRMAK KAYIT ÜCRETİ ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR. KONGREMİZ SÜRESİNCE YAKA KARTI UYGULAMASI BULUNMAKTADIR. 
 3. Kongremize gönderilen bildiri ve posterler eğer “YÜKSEK LİSANS ve DOKTORA” Tezlerinden türetilmiş ve üretilmiş ise ilk sırada ilgili çalışmanın sahibi ve ikinci sırada ilgili çalışmanın danışmanının ismi yer almak zorunadır.   
 4. Akademik teşvik bünyesinde yer alan Karma sergi için katılım ücreti ise her bir eser için 350 TL’dir. İki veya daha fazla eser sunmak isteyenlerin ekstra eser sunum ücreti ödemesi gerekmektedir.
 5. Karma sergi katılım belgesi sadece eser sunan katılımcılara verilecektir, poster bildiri sunan katılımcılar karma sergi bünyesinde yer almayacak ve bu katılımcılara sergi eser sunum belgesi verilmeyecektir.
 6. Sadece kayıt ücreti yatıranlara KATILIM BELGESİ verilecektir. 
 7. Otele konaklama için rezervasyon yaptırırken mutlaka kongre için geldiğinizi belirtiniz. Kongre katılımcılarına özel indirim yapılmaktadır. Bu bilgiyi vermezseniz indirimden yararlanamazsınız.
 8. 21 ARALIK 2018 tarihine kadar yapılan ödemeler kabul edilecektir. Bu tarihten sonra yapılan ödemeler dikkate alınmayacak ve kongre programında bildiriniz kabul edilse bile yer almayacaktır.
 9. Davet ve kabul mektupları kongre hesabına bildiri ücreti yatırıldıktan sonra gönderilmektedir. Lütfen ödeme dekontunuzu muhasebe@guvenplus.com.tr adresine gönderiniz. Dekontu ilettikten sonra kabul ve davet belgeniz tarafınıza e-posta ile gönderilecektir.
 10. Sayın katılımcılar bildiriler tam metin olarak yayınlanacak ve aynı bildirilerin aynı kitabın ikinci bölümünde ise özetlere yer verilecektir. Kongre kitabı iki bölümden oluşmakta olup ilk bölümde tam metinler ikinci bölümde özet metinler yer alacaktır. Kongre kitabında PDF ISBN numarası bulunacaktır. Kongremizde tam metin gönderme zorunluluğu olmayıp dileyen katılımcılar tam metin göndereceklerdir.  Dileyen katılımcılar grubumuzda yer alan dergilerimizin kurallarına uygun şekilde metinlerini gönderebilir ve ücretsiz olarak hakem süreci sonrasında ilgili dergilerde bildirilerini makale olarak yayınlayabilirler. Kongremiz ve yönetimi dergiler üzerinde yaptırım gücüne sahip değildir. Yayınlanacak olan her makalenin hakem sürecini tamamlamış ve yayınlanma hakkını kazanmış olması şartı aranmaktadır. Bu kurala tüm katılımcılar uymakla yükümlüdür.

 

KAYIT ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER

 

 • Bilimsel Toplantılara Katılım
 • Basılı Materyaller (Yaka Kartı, Katılımcı Belgesi, Tanıtım Kitapçığı)
 • Kongre Programı
 • Gün Boyu İkramlar
 • Tam Metin ve Özet bildirilerin yer alacağı e-kitap (Kongre sonrası internet sitesinden ilan edilecektir)
 • Öğle Yemeği

 

Not: Kongremizde kırtasiye ürünleri, çanta, promosyon ve benzeri ürün dağıtımı söz konusu değildir. İlginize teşekkür ederiz.

 

İPTAL VE İADE KOŞULLARI

 

 • 30 Nisan 2018 tarihine kadar yapılan iptallerde kongre katılım ücretinin %50’si iade edilir.
 • 30 Hazarin 2018 tarihinden sonra yapılan iptallerde kongre ücreti iade edilmez.
 • Kongre ücret iadeleri kongre bitiminde katılımcıya havale edilir.

 

 Hesap Sahibi: DOĞUŞ ONUR

HESAP NO

ŞUBE KODU

IBAN NO

PARA CİNSİ

BANKA ADI

0043969  1112 TR860004601112888000043969 TL AKBANK HALKALI ŞUBESİ
0038566  1112 TR070004601112036000038566 EURO AKBANK HALKALI ŞUBESİ

 

 

Kongre Merkezi

http://www.demorahotel.com.tr/

Esat Caddesi No 51 Kavaklıdere Ankara

Tel: +903124270600

Fax: +903124170613

 

Otel Konaklamaları Kongre Adına Otel Yetkilisi "ATİLA SEREFANOĞLU" ile Yapılacak, Kongre Katılımcıları için Tek Kişilik Oda Fiyatı 170 TL Çift Kişilik Odalar ise 230 TL Oda Kahvaltı ve KDV dahil fiyattır. Lütfen Otel Rezervasyonlarında Yetkili ve İlgili Kişi Atila Bey İle Temasa Geçiniz.